mieszkania na sprzedaż Warszawa, poszukuję

mieszkania na sprzedaż Warszawa, poszukuję

Zastanawiam się nad przeprowadzeniem do stolicy. Poszukuje nieruchomości w Warszawie. Najlepiej mieszkania, gdzieś blisko metra. Polecacie kogoś, kto ma takie oferty?

Menene

Posty: 2

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

GGregbard

Posty: 11

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Grabow12

Posty: 5

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

miko_poz

Posty: 17

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Black_Riot

Posty: 5

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

gregBard

Posty: 13

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jest dużo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy porządne ceny, lokalizacje i warunki. Bez wątpienia cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezmiernie niskie.

TomekK

Posty: 4

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje zazwyczaj polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę bardzo szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

prezesowa

Posty: 6