usługi bhp katowice, oferta

usługi bhp katowice, oferta

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bo widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Hunka

Posty: 2

 
Osobiście mamy podejście niezwykle profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, natomiast chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Jasio234

Posty: 6

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

Sylwekk

Posty: 4

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest propozycja.

Grabow12

Posty: 4

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Olekk

Posty: 5

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

GGregbard

Posty: 8

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niesłychanie nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą wiecej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

Zdzichu

Posty: 6

 
Bez kłopotów można odszukać szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm niesłychanie mnóstwo i jeśli tylko chcesz to na pewno coś należytego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Lupusx

Posty: 3

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

E-GOista

Posty: 12