Kominek gazowy w Krakowie, kupował ktoś ?

Kominek gazowy w Krakowie, kupował ktoś ?

Znacie firmę, która zajmuje się kominkami na Wielickiej w Krakowie? Podobno są w tym dobrze, lecz nie mogą odszukać żadnych informacji na ten temat. Dajcie mi znać, co i jak?

kulpaa45

Posty: 1

 
Znałem kiedyś firmę, jaka zajmowała się kominkami w Krakowie, natomiast nie pamiętam, na jakiej byli ulicy. Wiem, że mieli wszystkie rodzaje wkładów, zatem dopasowanie czegoś u nich nie było żadnym problemem. Ceny też według mnie mieli bardzo atrakcyjne.

pawel253

Posty: 2

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest zadowolony. Ta firma ma swoją stronę internetową, zatem w prosty sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

Kamigyq

Posty: 2

 
Mnie się niezwykle podobają kominki gazowe z Krakowa, które widziałem w jednej firmy. To coś pięknego aczkolwiek na te wyższe modele trochę pieniędzy trzeba wydawać.

Clono

Posty: 2

 
Duży wybór wkładów kominkowych gazowych w Krakowie odnajdziecie w firmie http://instalujemynowykominek.ovh, jaka naprawdę się na tym zna. Mam taki kominek i od mnóstwo miesięcy nic się z nim nie dzieje. Firma podchodzi fachowo do potrzeb każdego klienta.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Długi czas zastanawiałem się nad kominkiem, ale ostatecznie wziąłem gazowy. Nie lubię tego zapachu palonego drewna w całym domu. Wolę mieć szczelny kominek, który generuje ciepło i wygląda tak jak ten prawdziwy. Taki kominek można montować nie tylko w domach, ale nawet w mieszkaniach. Nie trzeba mieć typowe komina.

Ycomojo

Posty: 4

 
Nie niezwykle lubię kominki, dlatego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym niezwyklej, iż słyszałem, iż można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bo by mi się nie chciało.

saradonin

Posty: 4