salon urody w Krakowie, jaka firma ?

salon urody w Krakowie, jaka firma ?

Jak któraś z was korzystała z zabiegów w Muneca w Krakowie, dajcie znać. Potrzebuję skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu na twarz i ciało. Co polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Franuś

Posty: 3

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Rimano

Posty: 24

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

phonik

Posty: 23

 
Tutaj mają mnóstwo interesujących zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze fachowe usługi. Poza tym miła atmosfera i idealna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

Elegant3

Posty: 19

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, lecz musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi idealnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz trzeba się bez wątpienia pilnować z jedzeniem itp. :D

irek1981

Posty: 14

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

czes212

Posty: 18