Elektroniczne delegacje -dobra firma

Elektroniczne delegacje -dobra firma

Dzień dobry państwu.

Czy wykonujecie może rozliczanie delegacji przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego? Jeżeli tak, to jak sobie z tym radzicie?

dabuchus56

Posty: 7

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niesłychanie pomagają pracować. Podczas poniektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

jajosz12

Posty: 21

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, jakie miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

wiesiekj

Posty: 21

 
Coraz częstsze jest to, iż nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach wyjątkowych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

eXtreme23

Posty: 14

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, że można go poprzez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

ZjadaczGłów

Posty: 19

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

Dersei02

Posty: 29

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

serumprrr

Posty: 15

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko idealne narzędzie dla działów organizacyjnych, natomiast przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

phonik

Posty: 23