sesja rodzinna nad morzem, szukam

sesja rodzinna nad morzem, szukam

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem, ale nie wiem, kto byłby w stanie zrobić takie fotografie w stu procentach fachowo? Zależy mi na jak perfekcyjnej ich, jakości.

Klaudi

Posty: 2

 
My z reguły sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, natomiast można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, iż takie sesje są obecnie możne, zatem nie ma większych problemów żeby kogoś poprawnego odszukać.

Klara323

Posty: 4

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Osoby, jakie chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niezwykle dobrze zna się na robieniu fotografii.

Rocko

Posty: 2

 
Mnie się niesłychanie podobała sesja rodzinna nad morzem, bowiem powstały niesamowite zdjęcia. Właściwe ustawienie, ubranie, a do tego potem takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bowiem nie wiemy jak.

Nikuś23

Posty: 6

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

irek1981

Posty: 2

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

Dobre-czapunie

Posty: 6

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

Kitas

Posty: 3