big bud, jaki sklep ?

big bud, jaki sklep ?

Zna ktoś odmianę marihuany auto lemon haze? Słyszałem o niej, ale nie wiem, kto się zajmuje ich produkcją w Polsce?

adam.p34

Posty: 1

 
W sprzedaży znajdzie się wiele odmian konopi. Można się w tym pogubić. Widziałem ostatnio auto blueberry i zaciekawiło mnie to. Każdy może dopasować smak i aromat do siebie, dlatego warto sprawdzać to wszystko na bieżąco. Na pewno się to przyda.

Yuri20

Posty: 2

 
Na temat marihuany medycznej można dziś wiele poczytać w Internecie. Jest to marihuana, która nie sprawia halucynacji, bo nie zawiera praktycznie w ogóle THC.

yetisize

Posty: 8

 
Według mnie trzeba zebrać informacje żeby wiedzieć, co zamówić. Od tak wszystkiego się nie pojmie, bo to temat dość skomplikowany. Gatunków roślin jest mnóstwo.

MisiekKce

Posty: 3

 
Ostatnio coś słyszałem, że auto white widow to roślina automatycznie kwitnąca. Wersja biała jest najniezwyklej znaną konopiom na świecie. Wyśmienicie działa, jako środek przeciwbólowy, wobec tego jest stosowana w medycynie. Na pewno więcej informacji o tej odmianie można będzie odszukać w internecie.

Kitas

Posty: 3

 
Jeśli ktoś chce zamówić nasiona auto purple kush to w sklepie internetowym https://panpestka.pl/product/auto-purple-kush/ są dostępne. Sklep działa całkowicie legalnie i warto go sobie odwiedzić.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Znajomy kupował dla siebie nasiona auto zkittlez i był niesłychanie zaspokojony. Z tego, co wiem je miał ze sklepu internetowego, który działał legalnie w Polsce. Dawniej nie było tak bezproblemowo szukać informacji, zatem trzeba się cieszyć, iż dzisiaj legalnie nasiona można zamówić.

roudee

Posty: 3

 
Inne są odmiany, zatem jeżeli ktoś wybierze się do sklepu internetowego to przekona się, co można zamówić. Nie ulega wątpliwości nasiona są tylko w formie kolekcjonerskiej.

TomekK

Posty: 4

 
Różne są odmiany, dlatego jeśli ktoś wybierze się do sklepu internetowego to przekona się, co można zamówić. Oczywiście nasiona są tylko w formie kolekcjonerskiej.

Albercik3

Posty: 27

 
Nasion jest sporo. Widziałem gdzieś ostatnio northern light i mnie to zainteresowało. Dziesiątki odmian pozwalają na dopasowanie ich do swoich potrzeb i wymagań.

CHatka-eKo

Posty: 6