konsultant ślubny, polecicie ?

konsultant ślubny, polecicie ?

Cześć. Czy 2-3 tysiące pln to budżet, w jakim znajdzie się fachowy DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

dertus45

Posty: 8

 
Mam wrażenie, iż najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, iż będzie w stanie przygotować on niezwykle zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

Max_fotooo

Posty: 4

 
Namiary na firmę, w jakiej zamówiłem dekoracje na wesele odnalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, iż również Wy powinniście znaleźć dekoracje, jakie sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

irek1981

Posty: 19

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niezmiernie wielokrotnie jest on w stanie zapewnić możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, lecz oczekiwane poprzez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku doświadczonego zespołu muzycznego.

12erBis

Posty: 22

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Dosti

Posty: 8

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

djop7ek

Posty: 28

 
Kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami znajomych, gdy wspólnie z moją żoną wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście jesteśmy w pełni zadowoleni.

Yuri20

Posty: 7