anonse towarzyskie, dobry portal ?

anonse towarzyskie, dobry portal ?

Poszukuję ogłoszeń towarzyskich, które będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane przez roboty.

gregBard

Posty: 3

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak bardzo łatwego.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Miki789

Posty: 3

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niezmiernie zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak wiele ogłoszeń, iż każdy kogoś znajdzie.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Byłem na paru takich spotkaniach, niemniej jednak jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to faktycznie dokładnie sprawdzać.

kociol001

Posty: 6

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Klara323

Posty: 7

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, jakie maj zweryfikowane fotografie. Każdy winien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, jakie się ogłaszają.

sertusw

Posty: 5

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

DevilScream

Posty: 6